Szczep 62 Mazowieckich Drużyn Harcerskich i Zuchowych
     "Szaniec"
         im. Batalionu Harcerskiego "Zośka"
    Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Pruszków

Komendant Szczepu phm.Lucyna Chodyna

email: lucyna.chodyna@zhp.net.pl
tel. 501689639

Zastępca Komendanta Szczepu hm. Barbara Nagraba

email: barbara.nagraba@zhp.net.pl
tel. 601883739

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Patrycja Rutkowska

email: rutkowska.patrycja@zhp.net.pl
tel. 791646724

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Jacek Wróbel

email: wrobel.jacekl@zhp.net.pl
tel. 602576157

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Anna Skrzecz

email: anna.skrzecz@zhp.net.pll
tel. 696430430

Komendant Kręgu Instruktorów i Starszyzny pwd. Jacek Wróbel

email: wrobel.jacekl@zhp.net.pll
tel. 602576157

Kwatermistrz Szczepu dh. Michał Sopiński

email: michal.sopinski@zhp.net.pll

Drużynowa 62 MDZ "Sloneczne Dzieci" pwd. Martyna Struś

email: martyna.strus@zhp.net.pll
tel. 604136945

Drużynowa 62 MDZ "Księżycowe Skrzaty" hm. Barbara Nagraba

email: barbara.nagraba@zhp.net.pl
tel. 695679686

Drużynowa 62 "Gwiezdne Żółwie" MDZ sam. Wiktoria Złoch

email: wiktoria.zloch@zhp.net.pl
tel. 571498562

Drużynowa 62 MDH "Rudy" dh. Dominika Wróbel

email: dominika.wrobel@zhp.net.pl
tel. 606295633

Drużynowa 62 MDH "Alek" pwd. Oliwia Jeżowska

email: oliwia.jezowska@zhp.net.pl
tel. 500332588

Drużynowy 62 MDH "Anoda" pwd. Konrad Machrowicz

email: konrad.machrowicz@zhp.net.pl
tel.

Drużynowy 62 MDHS "Krzemień" dh. Mateusz Giza

email: mateusz.giza@zhp.net.pl
tel. 781542384

Drużynowa 62 MDHW "Bonawentura" pwd. Martyna Struś

email: martyna.strus@zhp.net.pl
tel. 604136945

Drużynowa 62 MDHNS "Niebiescy" pwd. Anna Skrzecz

email: anna.skrzecz@zhp.net.pl
tel. 696430430

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.