Szczep 62 Mazowieckich Drużyn Harcerskich i Zuchowych
     "Szaniec"
         im. Batalionu Harcerskiego "Zośka"
    Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Pruszków

Komendant Szczepu pwd.Lucyna Chodyna

email: lucyna.chodyna@zhp.net.pl
tel. 501689639

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Bartosz Miszczuk

email: bartek.miszczuk@zhp.net.pl
tel. 503724399

Zastępca Komendanta Szczepu hm. Barbara Nagraba

email: barbara.nagraba@zhp.net.pl
tel. 601883739

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Jacek Wróbel

email: wrobel.jacekl@zhp.net.pl
tel. 602576157

Komendant Kręgu Instruktorów i Starszyzny hm. Krzysztof Żuławnik

email: krzysztof.zulawnik@zhp.net.pl
tel. 503851284

Kwatermistrz Szczepu dh. Michał Sopiński

email: michal.sopinski@zhp.net.pll

Drużynowa 62 MDZ "Sloneczne Dzieci" pwd. Wiktoria Brylińska

email: wiktoria.brylinska@zhp.net.pl
tel. 792929989

Drużynowa 62 MDZ "Księżycowe Skrzaty" sam. Izabela Gronek

email: izabela.gronek@zhp.net.pl
tel. 697350465

Drużynowa 62 "Gwiezdne Żółwie" MDZ sam. Wiktoria Złoch

email: wiktoria.zloch@zhp.net.pl
tel. 571498562

Drużynowa 62 MDH "Rudy" dh. Weronika Kacprowicz

email: weronika.kacprowicz@zhp.net.pl
tel. 603040672

Drużynowa 62 MDH "Alek" sam. Oliwia Jeżowska

email: oliwia.jezowska@zhp.net.pl
tel. 500332588

Drużynowy 62 MDH "Anoda" dh. Konrad Machrowicz

email: konrad.machrowicz@zhp.net.pl
tel. 793000088

Drużynowa 62 MDH "Irka" sam. Dominika Wróbel

email: dominika.wrobel@zhp.net.pl
tel. 606295633

Drużynowy 62 MDHS "Krzemień" dh. Mateusz Giza

email: mateusz.giza@zhp.net.pl
tel. 781542384

Drużynowa 62 MDHW "Bonawentura" sam. Adrianna Sobolewska

email: adrianna.sobolewska@zhp.net.pl
tel. 516124657

Instruktor szczepu pwd. Adrian Jagieło

email: adrian.jagielo@zhp.net.pl
tel. 514554360

Instruktor szczepu phm. Anna Kosterkiewicz

email: anna.kosterkiewicz@zhp.net.pl
tel. 515255600

Instruktor szczepu pwd. Karolina Bytniewska

email: karolina.bytniewska@zhp.net.pl
tel. 795838134

Instruktor szczepu pwd. Patrycja Rutkowska

email: rutkowska.patrycja@zhp.net.pl
tel. 791646724

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.